تاریخچه شرکت

شرکت حمل و نقل بین المللی شهاب ثاقب در سال 1376 به شماره ثبت 136472 با حداقل امکانات و نیروی انسانی فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. الطاف الهی و در کنار آن پشتکار و تلاش بی وقفه مدیران و پرسنل شرکت موجب گردید که این واحد پس از ممارست و تلاش های بسیار به جایگاه مطلوبی در بین شرکتهای همکار دست یابد. ما هم اکنون علاوه بر برخورداری از واحدهای اختصاصی در دفتر مرکزی دارای شعبات خود مالک در بندرعباس، بوشهر، خرمشهر و... می باشیم.

شرکت شهاب ثاقب شرکت شهاب ثاقب با هدف به حداکثر رساندن رضایت مشتریان خود از طریق بهبود مستمر کیفیت خدمات حمل و نقل جاده ای – ریلی – دریایی – هوایی، با اتکاء به خداوند متعال و تلاش کارکنان خویش موفق به استقرار سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001: 2008 در سال 1394 گردیده است.

موقعیت ویژه جغرافیایی ایران

ایران از نظر موقعیت جغرافیایی در یکی از بهترین نقاط استراتژیک جهان قرار گرفته است. این کشور بواسطه موقعیت جغرافیایی خاص خود جهت ورود و خروج و ترانزیت کالای بین المللی نقش شاهراه اصلی و حیاتی برای جهان ایفا می نماید. ایران مسیری ایمن، آسان و مقرون به صرفه برای ترانزیت کالا به کشورهای منطقه و بخصوص آسیای میانه (CIS) محسوب می گردد.

  • کریدور شمال به جنوب
  • کریدور شرق به غرب ( جاده ابریشم)
  • کریدور تراسیکا
  • کریدور جنوب آسیا

معرفی مسیرهای ترانزیتی از ایران

معرفی مسیرهای ترانزیتی از ایران

تیم ما

حسین شفیعی پور

Trafic Manager

مجید رسولی

Chairman of the Board

بیوگرافی

علی سید خاموشی

CEO